در پیکسو بلاگ بیشتر بدانید

این یک متن ازمایشی می باشد که توسط اسکای وب هاست نوشته شده است .این یک متن ازمایشی می باشد که توسط اسکای وب هاست نوشته شده است

ین یک متن ازمایشی می باشد که توسط اسکای وب هاست نوشته شده است .این یک متن ازمایشی می باش .

پیکسوبلاگ

جایگاه صنعت انیمیشن در جهان

صنعت انیمیشن یکی از شاخه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صنایع خلاق است که در جهان به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سرعت در‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌حال رشد است. این صنعت علاوه بر سودآوری و درآمد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زایی بالا، تاثیرگذاری فرهنگی و اعتقادی نیز داشته و از آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جا که کودکان و نوجوانان طیف وسیعی از مخاطبانش را تشکیل می‌دهند، انیمیشن در تربیت نسل آینده تاثیر در‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خور‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توجهی ایفا می‌کند. با توجه به ابعاد یاد‌شده، کشورها و کمپانی‌های بزرگ، سرمایه‌گذاری قابل توجهی در این حوزه نموده‌اند که با بازده سرمایه‌گذاری مناسبی نیز همراه بوده است.

آیا برای ارایه خدمات و محصولات خودتان نیاز به کمک دارید؟ تبلیغات ویدیویی به یکی از بزرگترین راه های تبلیغاتی در دنیا مبدل شده است. موشن گرافیک یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات ویدیویی است. ساده، موثر و انعطاف پذیر.

آموزش

مقالات

انیمشین فرم هنری وقت گیری است و گویا هیچ راه گریزی نیز از آن وجود ندارد. چیزی که بسیاری از افراد متوجه آن نیستند این است که بین کیفیت یک شات و زمان یک رابطه مستقیم وجود دارد. پس زمانی که وقت شما محدود چه کار می کنید؟ چطور می توانید نهایت بهره وری را ...
در این مقاله با نگاهی به ویژگی‌ها و شکست‌ها‌ی والت‌ دیزنی به‌عنوان نابغه‌ی فیلم و انیمیشن، با موفقیت حیرت‌انگیز او بیشتر آشنا می‌شویم.

 

استودیو پیکسو (PIXO) از سال 2014 کار خود را در بخش تولید انیمیشن و موشن گرافیک دو بعدی آغاز کرد. در طول این سال ها پروژه های مختلفی را از ایده تا اجرا برای مشتریان خود مطابق با نیازهای آنان تکمیل کرده است. ما مفتخریم که به عنوان اولین استودیو به صورت تخصصی در بخش تولید انیمیشن و موشن گرافیک دو بعدی در افغانستان فعالیت میکنیم.
Mobile : +93 792 32 9800
 

Search